فروشگاه لذت خرید

0

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

به سیستم همکاری در فروش تیم لذت خرید خوش آمدید !

سیستم همکاری در فروش یا جذب شرکاء :

سیستمهای همكاری در فروش شاید یكی از پرطرفدارترین انواع كسب و كارها باشند كه می توان آنها را در خانه و تنها با داشتن یك كامپیوتر و اتصال اینترنت ، انجام داد. در این سیستم ها، رابطه ای برنده - برنده وجود دارد که هر دو طرف به سود خوبی دست پیدا می کنند .

در این روش کسب درامد آنلاین ، شما به عنوان (شریک) ، به سایت ما بازدیدکننده/مشتری (به اصطلاح visitor) می فرستید و اگر visitor فرستاده شده توسط شما از سایت تیم ما خریدی انجام دهد در اینصورت به شما درصدی از مبلغ فروش به شما میرسد. شما در واقع در وب سایت خودتان ، در انجمن ها ، کانال ها و شبکه های اجتماعی و ... محصولات تیم لذت خرید را تبلیغ می کنید و اگر کاربری که در سایت شما است و تبلیغ را مشاهده کند و ترغیب به خرید محصول شود ، پس از کلیک بر روی لینک محصول به وب سایت تیم لذت خرید منتقل می شود و اگر خریدی انجام داد شما پورسانت خود را دریافت می کنید. در این روش بازاریابی ؛ فروشنده تنها زمانی هزینه میکند که محصولاتش فروش برود و از طرف دیگر ، بازاریاب ها و شرکای ما ، با معرفی محصولات درسایت خود یا هرجای دیگر ازجمله تالارهای گفتگو ، درآمدهای خوبی کسب می کنند. یعنی در این سیستم هر دو طرف از این مشارکت سودآور بهره می برند. سایت بزرگ Amazon اولین وبسایتی بود که سیستم مشارکت در فروش ، را در سال ۱۹۹۶ تاسیس کرد.

مزایا و نحوه استفاده :

برنامه ها و سیاست های همکاری در فروش ما بصورت رایگان است و شما بدون نیاز به داشتن دانش فنی یا ... می توانید به آسانی در این سیستم ثبت نام کنید و با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار میگیرد در ازای ترافیک ارسالی به ما ، فروش و ... کمیسیون و سود خود را دریافت می کنید .

شما می توانید بعد از ثبت نام بعنوان شریک و بازاریاب تیم لذت خرید ابزارهای در جهت معرفی و فروش دریافت میکنید .

شما می توانید آمارها و گزارشات واقعی و کامل از نحوه تبلیغات خود را مشاهده کنید و میزان درآمد ، میزان نمایش ، جذب ترافیک و ... را بطور کامل و شفاف پیگیری و ملاحظه فرمائید .برنامه های بازاریابی ما
پلن سطح 1 نوع کمیسیون 10% پرداخت به ازای هر فروش - بابت هر فروش به شما تعلق میگیرد.
Pay per click ‎1 تومان for each click you generate.
واریز پورسانت میزان درآمد شما زمانیکه به ‎50٬000 تومان رسید می توانید درخواست واریز وجه کنید.
بسته ی تخفیفی 6% تخفیف بابت هر آیتم سفارش داده شده
از تاریخ 9 مارس 2017
 

چند لحظه صبر کنید ...
لطفا صبر کنید...