بخرید و 438 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید ارزان شد!
کامپوننت حرفه ای Flash Magazine Deluxe

کامپوننت حرفه ای Flash Magazine Deluxe

دانلود کامپوننت ساخت مجله فلش جوملا (Flash Magazine Deluxe) به شما کمک می کند مجله آنلاین واقعی ایجاد با صفحات زیاد ، تصویر صفحه اول ، موسیقی متن ، غیرقابل کپی برداری و امکانات بی نظیر دیگر ...

50,000 تومان

35,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Flash Magazine Deluxe
جدیدترین نسخه

شما می توانید صدا، تصاویر، متن، لینک و حتی تصویری را به کاتالوگ خود وارد کنید! با این افزونه می توانید مجلات، کاتالوگ یا صفحات کتاب! را نمایش دهید.

دلیل استفاده از مجله ساز
Flash Magazine Deluxe سازگار با جوملا! 3.x  :

با این کامپوننت فوق العاده شما میتوانید نشریات دیجیتال واقعی از هر نوع که بخواهید ، به راحتی در هر صفحه از سایت خود ایجاد کنید.

به عنوان یک نتیجه مطلوب در جلب رضایت بازدیدکنندگان شما میتوانید محصولات یا خدمات خود را در کمترین زمان ارائه کنید.

شما می توانید از این کامپوننت در موارد زیر استفاده کنید :

    
تجارت الکترونیکی: ایجاد جذاب سبد آنلاین خدمات خود و یا چشم نواز اضافه کردن کاتالوگ فلش از محصولات خود . محتوای غنی چند رسانه ای با لینک به "خرید" صفحات واقعا درگیر خود جوملا! بازدید کنندگان سایت و فروش خود را افزایش دهید!

    
آموزش الکترونیک: تبدیل کتاب های خود و یا دیگر مواد آموزشی به کتاب فلش شگفت انگیز . شما میتوانید آموزشی ساده ایجاد کنید. مطمئن باشید که دانش آموزان شما واقعا از آن لذت می برند! قابلیت اطمینان از جوملا! استفاده از فلش مجله لوکس برای دانش آموزانی است که به نوستالژی و از طرفداران کتاب های چاپی هستند و ترجیح می دهند مطالب و جلات نسخه های چاپی را مطالعه کنند .

    
مجلات: تبدیل کسب و کار چاپ و نشر مقاله خود را به یک دیجیتال در زمان از فن آوری اطلاعات. اجازه دهید مشترکان خود را لذت بردن از مجلات آنلاین قدرتمند با طراحی زیبا و حرفه ای

ویژگی های محصول :

 • flash magazine

  دکمه های کنترل کاربر پسند

  • Thumbnails (quick page navigation with preview);
  • Page zooming and full screen mode;
  • Slideshow page scrolling mode;
  • “Go to page” menu allowing to skip to the special page;
  • Magazine printing and PDF download options to get the magazine offline version.
 • flash magazine features

  سفارشی سازی قالب :

5 قالب حرفه ای برای شروع سریع گنجانده شده است!

ساخت کتاب های جذاب اضافه کردن تصویر منحصر به فرد برای روی جلد و حتی آن را با تصویر و اطلاعات تماس یک نویسنده مکمل در صورت نیاز. شما آزاد هستید به تغییر پس زمینه، عناصر و رنگ اضافی بیش از حد.

شما می توانید اندازه و وضوح نمایش برای مجله فلش (کاتالوگ، کتاب) را انتخاب نمایید.

آیا شما مقدار زیادی از مجلات و یا کتاب را در اختیار دارید ؟ اضافه کردن توضیحات برای هر مجله فلش به لیست مجلات نشان داده شود و تنظیم صفحه نمایش مجله در یک پنجره پاپ آپ مناسب است.

 • joomla flash magazine
 • joomla flash magazine management

گزینه های مدیریت :

Multiupload ابزار آپلود / دسته ای است برای ایجاد یک مجله آنلاین فلش با استفاده از یک فایل zip همه تصاویر را در چند لحظه در سایت خود بارگذاری و استفاده کنیداین کامپوننت کمک می کند تا برای وارد کردن فایل های PDF به مجلات و کتاب های خود به راحتی در سایت .


میتوانید در صفحات مختلف سایت از کاتالوگ ها و مجلات خود استفاده کنید با استفاده از ویرایشگر WYSIWYG که به شما مقدار زیادی امکانات میدهد تا مجله ای را با قالب بندی متن اضافه کنید. شما همچنین می توانید داده های متا به کلمات کلیدی از پیش تعیین شده و شرح اضافه کنید.
میتوانید حق دسترسی جهت مشاهده کاتالوگ ها و مجلات خود ایجاد کنید .

 • joomla flash magazine plugins

  پلاگین ها :

  1. پلاگین Flash Magazine محتوا اجازه می دهد تا به شما برای وارد کردن کتاب ها و مجلات به طور مستقیم به مقالات محتوا یا اضافه کردن لینک به مجلات.

  2. استفاده از پلاگین تناه با کلیک کردن یک گزینه و وارد کردن مجلات به مقالات کاملاً  ساده و راحت.

  آنچه شما باید انجام دهید این است که فقط با کلیک بر روی دکمه مجله فلش در منوی HTML ویرایشگر پایین و یک کتاب یا مجله از آنهایی که در دسترس است انتخاب کنید در سایت خود نمایش دهید