بخرید و 1,250 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید
دانلود قالب Traveler وردپرس

دانلود قالب Traveler وردپرس

این قالب یکی از بی نظیرترین قالب های موجود در زمینه رهن و اجاره خودرو ، ماشین و ارائه تورهای مسافرتی ، ارائه هتل و رزرو سریع هتل و امکانات بی شمار دیگر است.برای استفاده آژانس های مسافرتی بسیار مناسب و عالیست .

100,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

دمو لیست هتل ها

دمو رهن و اجاره خودرو

دمو رهن و اجاره خانه

دمو لیست تورهای گردشگری

اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با این قالب را از آدرس زیر دریافت کنید :

توضیحات تکمیلی این قالب و دمو قالب


قالب Traveler یک سیستم پیشرفته کسب و کار گردشگری است به ویژه برای شرکت های مسافرتی ، آژانس های مسافرتی و هر وب سایت شخصی دیگر.

بسیار شبیه به سایت های معروف رزرو آنلاین است و با توجه به تحقیقات عمیق و گسترده در این حوزه در محبوب ترین وب سایت های رزرو سفر مانند booking.com ، tripadvisor, yahoo travel, expedia, priceline, hotels.com, travelocity, kayak, orbitz, etc، و غیره توانسته ایم یکی از قویترین قالب ها را با امکانت بی نظیر در این حوزه برای شما به ارمغان بیاوریم .

شما با این قالب وردپرس می توانید : هتل رزرو کنید ، ماشین رزرو کنید ، اجاره و رهن خانه را انجام دهید ، در فعالیت ها و مراسم های مختلف ثبت نام کنید ، رزرو تورهای گردشگری ایجاد و با امکانات بی نظیر مدیریت کنید و خیلی بیشتر از آنچه فکر میکنید ، به روز رسانی و امکانات جدید در هر آپدیت ، رفع باگ ها و بهینه سازی قالب هر چند وقت یکبار

پوسته وردپرس

قالب وردپرس

قالب وردپرس