بخرید و 6,875 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید
بسته خرید قانونی الکسا

خرید پلن الکسا

سفارش ثبت سایت شما در الکسا بصورت قانونی و کاملاً حرفه ای و خرید 3 پلن موجود الکسا برای بهبود رتبه و دیدن جزئیات کامل

  • پلن Basic
  • پلن Insight
  • پلن Advanced

40,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

همانطور که می دانید سایت الکسا شاخص تعیین کننده میزان بازدید وب سایت به صورت جهانی و کشوری است . 

ثبت سایت در الکسا : رتبه بندی ترافیک الکسا بر اساس آرشیو 6 ماهه و 3 ساله اطلاعات کاربران استفاده کننده نوار ابزار الکسا و همچنین تعداد صفحات بازدید شده و تعداد کاربران هر سایت می باشد.

در مرحله ابتدایی، الکسا تعداد صفحات دیده شده هر سایت را در وب به صورت روزانه محاسبه می کند.
رتبه بندی اصلی الکسا بر اساس موقیعت مکانی و دو ویژگی ذکر شده در بالا، در بازه زمانی مشخص تعیین می شود. (پس رتبه یک سایت مستقیما تحت تاثیر هم تعداد بازدیدکنندگان سایت و هم تعداد صفحات که در اینترنت توسط کاربران دیده شده است می باشد.)

ثبت سایت در الکسا

"وب سایت شما چندمین وب سایت جهان است؟"

در الکسا شاخص های متعددی برای نمایش محبوبیت و رشد وب سایت ها در نظر گرفته شده که سایت شما را هم در کشور خود و هم در کل دنیا بررسی میکند و رتبه ای به شما داده میشود براساس پارامترهای مختلف از جمله : تعداد بازدیدکنندگان و مخاطبین سایت شما از کشور یا کشور های مختلف تعیین می شود .

میزان بازدید در الکسا بصورت معکوس است یعنی هر چه بازدید و سئو سایت شما بیشتر و بهتر باشد رتبه شما به اعداد کمتری نسبت داده میشود و هر چه این عدد کمتر باشد محبوبیت شما در کشور خود و جهان را نمایش می دهد .

بطور معمول اگر شما سایت جدیدی راه اندازی کنید رتبه الکسای آن چیزی در حدود 22 میلیون است و شما باید سعی کنید با ورودی های زیاد از گوگل و راه های مختلف الکسای خود را کمتر از این عدد بسیار زیاد کنید .

راه های مختلفی وجود دارد ، قبلاً ثبت سایت در الکسا رایگان بود ولی حدود 6 ماه است سایت الکسا اجازه ثبت رایگان را نمی دهد و پلن هایی برای ارائه خدمات خود ارائه کرده که بصورت ماهیانه است .

اما چرا الکسا برای مدیران سایت ها مهم است و آیا آمار الکسا دقیق است !

پاسخ شما به این سوال این است :

واقعیت این است که آمار این سرویس لزوما دقیق و کاملا براساس واقعیت نیست و تا حدودی مبتنی بر محاسباتی فرضی و احتمالی است ، البته در سال های اخیر با توجه به خرید شرکت الکسا توسط آمازون روش های تعیین کننده تغییراتی داشته اند و نباید وب سایت الکسا و رتبه آن را دست کم گرفت!

خواسته یا ناخواسته، رتبه الکسا جای خود را بین کاربران باز کرده و اهمیتی زیاد در عرصه وب و مخصوصا تجارت الکترونیک پیدا کرده  ؛

برای مثال :

تبلیغ دهنده گان بیشتر تمایل دارند که با سایت های مرتبط با اهدافشان و با توجه به رتبه الکسای آنها همکاری داشته باشند ، از طرفی اطلاعات سایت الکسا در تجزیه و تحلیل بهتر و هدف گذاری مخاطبان و نیازهایشان ، می تواند تاثیر مثبتی برای شما داشته باشد ،

متاسفانه  برخی با روش های غلط و متقلبانه اقدام به افزایش رتبه سایت خود می کنند ، اینکار نه تنها هزینه های گزافی برای شما در طولانی مدت بوجود می آورد بلکه بعد از مدتی بودجه شما ممکن است کم شود و نتوانید این کار را انجام دهید و شدیداً بازدیدکنندگان تقلبی و فیک خود را از دست می دهید و الکسا و گوگل متوجه این مورد به سرعت می شوند و در طولانی مدت سایت شما را در نتایج خود قرار نمی دهند و رتبه شما به صورت شدیدی بد می شود .

به خاطر داشته باشید به جای هزینه در روش های متقلبانه بهتر است همان هزینه را به سایت های معتبر و شناخته شده در این زمینه بدهیم و مطمئن شوید بازدیدکنندگان شما واقعی و احتمال به خرید و بازدید مجدد آن ها به سایت شما چندیدن برابر می شود .

افراد زیادی را می شناسیم که هر ماه تبلیغات کلیکی تقلبی و فیک استفده می کردند و با توجه به اینکه برای هر خرید خود چیزی حدود 20 تا 70 هزار تومان خرج می کردند در آخر متوجه شدند حدود 500 هزار تومان هزینه کردند و حتی یک نفر از آنها خرید نداشته !!!!

پس بهتر نیست با هزینه 100 هزار تومانی در گوگل یا هزینه حدود 20 هزار تومانی در الکسا به کسب و کار خود رونق بخشیم و اطلاعات مفید و درستی از وضعیت کسب و کار خود بدست آوریم ؟  "این ها حرف های دلمان بود که باید می زدیم و آگاهی میدادیم به آنهایی که هنوز هم ... ! "

سخن را کوتاه کنیم و برسیم به اصل موضوع :

برخی از مزایای الکسا به شرح زیر است :


- گزارشی از تعداد بازدید صفحات سایت
- گزارشی از تعداد بازدیدکنندگان سایت
- گزارش مربوط به جنسیت بازدیدکنندگان
- آمار مربوط به بازدیدهای موفق کاربران سایت
- گزارش حدودی مربوط به سن بازدیدکنندگان سایت
- آمار واژه ها و کلمات کلیدی که سایت با آنها جستجو شده
- درصد اهمیت فعلی واژه ها در تولید بازدیدکنندگان
- تعداد سایت هائی که لینک سایت شما در آن قرار دارد
- خطا و اشکالات مربوط به لینک های داخلی سایت شما
- رتبه سایت شما در میان کلیه سایت های ایرانی
- رتبه سایت شما در میان سایت های جهان
- و ویژگی ها و مزیت های دیگر که با سه پلان متفاوت به مدیران سایت ارائه میشود

الکسا دارای 3 پلن هست که برای مشاهده توضحیات و م مقایسه پلن ها به آدرس زیر مراجعه کنید .

مقایسه پلن های الکسا