بخرید و 111,150 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید ارزان شد!
اپلیکیشن مجنتو
  • اپلیکیشن مجنتو
  • اپلیکیشن مجنتو
  • اپلیکیشن مجنتو

اپلیکیشن مجنتو

شما با خرید این اپلیکیشن می توانید فروشگاه کوجک یا بزرگ خود را در فروشگاه معتبر گوگل پلی و اپل استور معرفی کنید و فروش بیشتری داشته باشید .امروزه استفاده از اپلیکیشن در پیشرفت کاری سازمان ها و فروشگاه های اینترنتی خصوصا در بخش فروش مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

  • پشتیبانی 1 ساله
  • پشتیبانی 2 ساله
  • پشتیبانی 3 ساله
  • پشتیبانی مادام العمر

4,680,000 تومان

4,446,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

امروزه اپلیکیشن های موبایل بخش جدایی ناپذیر کسب و کار شده اند ، با صرف نظر از اندازه و نوع صنعت تعدادی از صنایع از طریق اپلیکیشن های موبایل سود کسب می نمایند. اگرچه در حال حاضر اکثر آنها دارای وب سایت اختصاصی خود هستند، ولی داشتن یک اپلیکیشن موبایل نیز بدون شک موجب سود آوری هرچه بیشتر تجارت آنها می گردد.

اپلیکیشن ها به عنوان ابزار تبلیغاتی

وب سایت یک ابزار حیاتی برای تبلیغ محصولات و خدمات شما است، ولی از سوی دیگر تعداد افرادی که از موبایل استفاده می کنند نیز هر روزه در حال افزایش است و اکثر آنها از طریق گوشی های هوشمند و سایر ابزارها به اینترنت دسترسی دارند. امروزه اغلب امور روزمره مانند تجارت و بازرگانی و یا پرداخت ها توسط موبایل ها انجام می گردد و به نظر می رسد که در آینده بسیاری از کارهای محاسباتی نیز توسط آنها انجام پذیرد. توسعه و تبلیغ اپلیکیشن موبایل در بین کاربران برای پیشبرد کسب و کار شما بسیار مفید است.

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن

برخی از صنایع از ساخت و توسعه اپلیکیشن ها برای کسب و کار خود امتناع می ورزند، چرا که به تصور آنها هزینه ای که باید در قبال این کار متقبل شوند بیشتر از بودجه آنها است. بدون تردید گاهی اوقات ساخت اپلیکیشن موبایل تبدیل به امری بسیار پر هزینه می شود، ولی این دلیل توجیه کننده و کافی نیست. بسنده کردن به یک اپلیکیشن ساده با اجتناب از زواید غیر ضروری موجب کاهش هزینه ها می گردد، علاوه بر این شما می توانید با برنامه ریزی دقیق قبل از شروع فرآیند توسعه اپلیکیشن هزینه ها را به طور چشم گیری کاهش دهید. لوگو، تصاویر و محتوای اپلیکیشن را طراحی کنید و پس از اینکه کارهای مقدماتی و پایه انجام شد، با استخدام یک متخصص در امر توسعه اپلیکیشن، شروع به ساخت و پیاده سازی آن نمایید.

بعد از اینکه کار ساخت اپلیکیشن به اتمام رسید، حال می توانید به تفکر درباره کسب درآمد از آن بپردازید و از فنون درآمدزایی در دسترس مانند تبلیغات درون برنامه ای، استفاده نمایید.

دستیابی به مشتریان بیشتر

توسعه یک اپلیکیشن موبایل در مقایسه با وب سایت موجب جذب مشتریان بیشتری می گردد. امروزه جستجوی موبایل مخصوصا در بین قشر جوان بسیار رایج شده. مشتریان کنونی با صحبت از شما با دوستان خود موجب گسترش کسب و کار شما گشته و از این طریق افراد و مشتریان جدید، شما را با یک جستجوی ساده می یابند. علاوه بر این ادغام اپلیکیشن به شبکه های اجتماعی باعث گسترش دامنه و برد کاری شما می گردد.

محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید

شما می توانید از اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای نمایش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می کنند در آینده به اپلیکیشن شما دسترسی خواهند داشت. هر بار با ارائه یک محصول جدید شما می توانید اپلیکیشن را نیز به روز رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خود را تشویق به استفاده از اپلیکیشن و تعریف و تمجید آن نمایید.

نتیجه گیری

با وضعیت پر رونق صنعت موبایل که امروزه شاهد آن هستیم، به کلیه کسب و کارها توصیه می شود که یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ محصولات خود بسازند. به راستی موبایل وسیله ای است که کلیه ارتباطات توسط آن رهبری می شود، در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتایج مورد انتظار برای کسب و کار شما خواهد بود

اپلیکیشن فوق مناسب فروشگاه هایی است که از سیستم فروشگاه ساز مجنتو انگلیسی یا فارسی استفاده می کنند .

با خرید این محصول می توانید :

قالب اختصاصی داشته باشید

تمام محصولات فروشگاه شما در عرض چند ثانیه در اپلیکیشن شماست
ارائه تخفیف ها ، پیشنهادات ، اخبار و ...  تنها با چند کلیک به همه اعضاء می توانید مشخص کنید فقط برای اندرویدی ها ارسال شوید یا آی او اس یا هر دو

دارای سیستم بارکد خوان

متصل به درگاه بانک ملت و درگاه های بانکی خارجی (در صورتیکه نیاز به درگاه بانکی دیگری داشته باشید می توانید درخواست بدهید تا آماده شود)

آنالیز برنامه و آنالیز تعداد فروش از طریق سایت و مقایسه با تعداد فروش با استفاده از اپلیکیشن

پشتیبانی از گوگل آنالیز

ارسال ویدئو برای محصولات ( ادغام با یوتیوب)

سیستم فروشگاه یاب بهمراه نقشه گوگل + مسیریاب + اطلاعات تماس + تصویر فروشگاه و...

اشتراک گذاری محصولات در شبکه های اجتماعی

پشتیبانی از فروشگاه های چند زبانه

سازگار با تمام گوشی ها و تبلت های اندرویدی و اپل

نمایش مشخصات کاربران + استان محل زندگی

و ...

در زیر شما تصویری از سیستم ارسال اطلاعیه ها را مشاهده می کنید ، می توانید به هر نوع سیستم عامل (ios اپل یا اندوید و یا هر دو همزمان) متن دلخواه خود را همراه با تصویر و همچنین مشخص کنید به کدام استان ، شهر یا کدپستی متن شما ارسال شود .

اپلیکیشن مجنتو

متشکریم از فروشگاه لذت خرید به خاطر بومی سازی و پشتیبانی خوب اپلیکیشن ، فروش مان عالی شده به خاطر استفاده از اپ شما ،
متشکریم