بخرید و 700 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ورود و ثبت نام در پرستاشاپ از طریق شبکه های اجتماعی

پلاگین ورود و ثبت نام در پرستاشاپ از طریق شبکه های اجتماعی : آیا بدنبال روشی ساده و آسان جهت ورود اعضاء سایت پرستاشاپی خود در حساب کاربری هستید ؟ آیا مشتریان و اعضاء شما از دادن ایمیل و تکمیل فرم ثبت نام اجتناب می پذیرند ؟ ، دنبال یه افزونه خوب هستی تا کاربران و خیلی سریع وارد حساب کاربریشون بشن و یا به یک کلیک در سایت ثبت نام کنند ؟؟ این افزونه برای سایت پرستاشاپی شما نوشته شده ، دانلود کنید...

56,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

آیا نگران از دست دادن مشتریانتون در موقع ثبت نام و ورود اعضاء  پرستاشاپ هستید ! دیگر نگران نباشید ، افزونه ای برای شما آماده کرده ایم که مشتری تنها با یک کلیک ساده می تواند از طریق شبکه های محبوب اجتماعی ( که حتماً عضو چندتا یا حداقل یکی از اون ها هست مشتری شما ) در سایت شما ثبت نام کنند و یا به حساب خود مراجعه کنند .

شبکه های محبوبی مثل : Google, Facebook, Twitter, Yahoo, Windows Live, LinkedIn

این افزونه چکاری انجام می دهد؟

بسیاری از مردم از فراِیندهای مختلف ثبت نام سایت ها نفرت دارند ، آیا به نظر شما افزونه ای که تنها با یک کلیک ثبت نام آن ها را فراهم میکند جالب و فوق العاده نیست  ؟

افزایش فروش در فروشگاه آنلاین شما با توجه به اینکه بازدید کننده شما از طریق رسانه های اجتماعی خود وارد می شود .شما می توانید همه رسانه های محبوب را فعال کنید !


ویژگی این محصول در چیست ؟

  •      مراحل خرید را سریع تر می کند
  •      ضوابط خاصی ندارد و بازدیدکننده شما خسته و معطل نمی شود
  •      ایجاد حساب کاربری در سریع ترین زمان با استفاده از :  گوگل ، فیس بوک ، توییتر ، یاهو ، ویندوز لایو ، لینکیدین و Foursquareچطور کار می کند ؟

شما تنها باید ابتدا در شبکه اجتماعی در قسمت Developers ثبت نام کنید. همین!

برای مثال :

  1. ثبت نام در فیس بوک : https://developers.facebook.com/apps
  2. ثبت نام در توییتر : https://dev.twitter.com/apps

نصب تمام قالب ها و افزونه ها در فروشگاه لذت خرید بصورت رایگان انجام می پذیرد .

پلاگین ورود و ثبت نام در پرستاشاپ از طریق شبکه های اجتماعی بصورت فارسی و بهینه عرضه می گردد .