بخرید و 4,813 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

افزونه بهینه سازی مجنتو

افزونه بهینه سازی مجنتو Compressor یک راه حل قدرتمند برای بهینه سازی و ادغام Gzip و Css  است .کاهش حجم و اندازه فایل های تصاویر و JS و کمتر کردن تعداد درخواست های ارسال شده به سرور از مزیت های این افزونه است.

385,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

compressor
1.3.0
افزونه
1.4.1.1 - 1.4.2.0, 1.5.*, 1.6.*, 1.7.*, 1.8.*, 1.9.0.0 - 1.9.2.3, 1.9.2.4

افزونه بهینه سازی مجنتو Compressor یک راه حل قدرتمند برای بهینه سازی و ادغام Gzip و Css  است .کاهش حجم و اندازه فایل های تصاویر و JS و کمتر کردن تعداد درخواست های ارسال شده به سرور از مزیت های این افزونه است.
 • کاهش تعداد درخواست ارسالی به سرور
 • فشرده سازی و کوچک کردن JS و فایل های CSS
 • تجزیه جاوا اسکریپت
 • درون خطی کردن CSS
 • فشرده سازی GZIP برای کاهش حجم فایل ها
 • بهینه سازی تصاویر

پشتیبانی نامحدود و رایگان ، رفع اشکالات و به روز رسانی های افزونه

جزئیات افزونه :

بهینه سازی تصویر و فایل های JS / CSS فشرده سازی یکی از مهم ترین موارد برای بهبود عملکرد وب سایت است که باید حتماً اجرا شود.

دو دلیل ساده که چرا شما باید از این افزونه استفاده کنید :

 1.     مشتریان سایت هایی که دیر بارگذاری میشوند را دوست ندارند . مطالعات نشان میدهند که مشتریان وب سایت اگر بیشتر از 4 ثانیه منتظر لود شدن شایت بمانند ممکن است صفحه را ببندند و به سایت دیگری رجوع کنند و این چیز خوبی نیست ! کاربران سایت ها و فروشگاه هایی که سریع باز میشوند را به خاطر می سپارند و نتیجه مطلوبی در ذهنشان از شما می ماند .
 2.     موتورهای جستجو سایت های آهسته و کند را دوست ندارند. گوگل عوامل همچون سرعت لود شدن وب سایت را بعنوان رتبه بندی خود قرار میدهد ، پس سایتی یبشتر مطرح می شود که در بهینه سازی آن عمواملی مثل سرعت و فشرده سازی در آن انجام شده باشد و انجام بپذیرد همیشه !


 از نگاه یکی از مشتریان ما در لهستان بشنوید که :


"من تمام افزونه های بهینه سازی مجنتو را تست کرده ام و می توانم بگویم این افزونه در بین افزونه های دیگر بهترین است" - مارسین، مشتری راضی ما از لهستان

افزونه بهینه ساز مجنتو Magento® یک راه حل قدرتمند برای کاهش تعداد درخواست های ارسال شده به وب سرور است. این افزونه به بهینه سازی فایل JS / CSS و تصاویر آن می پردازد. اندازه فایل ها را به خوبی کاهش می دهد. صدها نفر از بازرگانان و مدیران سایت های فروشگاهی مجنتو خوشحال و خرسند هستند از این افزونه و در وب سایت های فعال و قوی خود از آن استفاده می کنند.

 
امکانات :

 1.     کاهش تعداد درخواست به سرور
 2.     JS و فایل های CSS کوچک سازی / فشرده سازی
 3.     تاخیر تجزیه جاوا اسکریپت
 4.     درون خطی CSS کوچک
 5.     فشرده سازی GZIP برای کاهش حجم فایل
 6.     بهینه سازی تصویر
 7.     امکان حذف اسکریپت خاص
 8.     استفاده پیشرفته از کش مرورگر 
مزایای افزونه :

   
پشتیبانی و بروزرسانی افزونه نامحدود ، رفع اشکالات و به روز رسانی افزونه
    
خدمات نصب و راه اندازی رایگان
   
متن باز

بهینه سازی مجنتو