خبرنامه لذت خرید

با ثبت نام در خبرنامه ما می توانید از جدیدترین محصولات ، تخفیف های ویژه ، مطالب مربوط به بازاریابی زودتر از دیگران باخبر شوید .

اطلاعات شما بصورت محرمانه در سیستم ثبت میشود و هرگز برای شما اسپم ارسال نخواهد شد.

فروشگاه لذت خرید

0

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

قالب های وردپرس

قالب های وردپرس

مشبک لیست 

 1. 1
 2. 2
 1. دانلود قالب Traveler وردپرس

  Write Your Review

  ‎135٬000 تومان

  این قالب یکی از بی نظیرترین قالب های موجود در زمینه رهن و اجاره خودرو ، ماشین و ارائه تورهای مسافرتی ، ارائه هتل و رزرو سریع هتل و امکانات بی شمار دیگر است.برای استفاده آژانس های مسافرتی بسیار مناسب و عالیست .

 2. قالب خبری وردپرس Socialize

  Write Your Review

  ‎150٬000 تومان

  قالب Socialize یک قالب فوق العاده برای وردپرس است . اگر می خواهید بصورت حرفه ای به ارائه مطالب در دنیای اینترنت بپردازید این قالب بهترین گزینه است با در اختیار داشتن امکانات و ویژگی های خاص و قابل توجه

  پیش نمایش قالب

 3. قالب شرکتی وردپرس porton

  Write Your Review

  ‎250٬000 تومان

  قالب پورتون یک قالب چند منظوره و ریسپانسیو است .با استفاده از این پوسته وردپرس قادر خواهید بود تا هر سایتی که دوست دارید پیاده سازی کنید .می توانید بعنوان یک سایت : کارآفرین ، یا وب سایت های شرکتی بزرگ از این قالب استفاده کنید .

  پیش نمایش قالب

 4. قالب صفحه فرود موبایل APPSperia وردپرس

  Write Your Review

  ‎170٬000 تومان

  قالب وردپرس صفحه فرود برای نمایش صفحه فرود معرفی اپلیکیشن است . یکی از بهترین ها جهت معرفی اپلیکیشن خود به مشتریان و بازدیدکنندگان و ترغیب آن جهت دانلود با طراحی زیبا و دسته بندی موضوع مختلف است .جهت مشاهده پیش نمایش قالب به پائین صفحه مراجعه کنید.

  ناموجود

 5. پوسته راهنمای شهر وردپرس City Guide

  Write Your Review

  ‎255٬000 تومان

  City Guide directory WordPress theme has been released in September 2014 and immediately became one of our best selling themes. We have put together all that we learned from our previous Directory and Business Finder themes and came up with this new theme design and features. Let’s have a look what premium features are available for you to create your very own online business.

 6. پوسته رهن و اجاره وردپرس Stuff Rentals

  Write Your Review

  ‎210٬000 تومان

  چیزهای اجاره وردپرس توسعه داده شده است برای کمک به شما اجرای یک کسب و کار آنلاین اجاره مسائل در شیوه ای کارآمد ترین و سازمان یافته است.

مشبک لیست 

 1. 1
 2. 2
Loading...
لطفا صبر کنید...